Od czego zacząć?

Jeśli chcesz rozpocząć bilansowanie swojej diety, ale nie wiesz co powinno być dobrym starterem, odpowiadamy. Koktajl odżywczy, który zastąpi jeden z pięciu Twoich codziennych posiłków. Może to być śniadanie, lub kolacja, Ty wybierasz, ale umawiamy się! Jeśli zastępujesz śniadanie, to nie dojadasz po godzinie małej kanapeczki. Jeśli koktajl jest Twoją kolacją, nie sięgasz o północy po małą przekąskę. Herbalife dostarcza zbilansowany posiłek, a Ty działasz konsekwentnie.

Herbalife - od czego zacząć
Koktajle odżywcze Herbalife

Dostępny w kilku pysznych smakach koktajl Formuła 1 to podstawowy i najważniejszy produkt marki Herbalife. Uznaj go za bazę odchudzającej diety, która dostarczy Ci zbilansowanego wysokiej jakości białka z soi i mleka, zapewni substancje odżywcze, a także dodatek składników roślinnych i ziół. Idealny dla osób, które chcą w przemyślany sposób kontrolować swoją wagę, ale i dla pragnących bezpiecznie zredukować masę ciała. Koktajl pomoże również uzupełnić ewentualne niedobory składników odżywczych, które wynikają z niewłaściwego sposobu odżywiania.

Chcesz od razu dostać kompletny zestaw? Sprawdź Zestaw na start

Uzupełnij koktajl błonnikiem, niezbędnym dla prawidłowego trawienia. Przyjmuj trzy razy dziennie (nie tylko w połączeniu z koktajlem), ale dla uzupełnienia, dziennego zapotrzebowania tego składnika. Dlaczego błonnik Herbalife, a nie losowy odpowiednik z apteki? Krótki skład, tylko potrzebne, naturalne składniki, zapewniające skuteczne działanie, które wesprze Twój organizm w codziennym funkcjonowaniu.

Błonnik i zioła
Dlaczego Herbalife

Daj sobie dwa tygodnie, skontroluj wagę przed rozpoczęciem przygody z koktajlem Formuła 1 i sprawdzaj ją regularnie. Zachowasz konsekwencję? Zobaczysz efekt. Masz dodatkowe pytania? Jesteśmy do dyspozycji. Propozycję planu żywieniowego otrzymasz w paczce z pierwszym koktajlem.