Filozofia odżywiania Herbalife

Filozofia odżywiania Herbalife opiera się na zasadach zrównoważonego odżywiania, prowadzenia zdrowego, aktywnego trybu życia i przestrzegania indywidualnego programu za pomocą Twojego Niezależnego Partnera Herbalife Nutrition. Filozofia ta pomaga zmienić nawyki żywieniowe światowej populacji, jedna osoba po drugiej.

Zrównoważone odżywianie opiera się na spożywaniu zdrowej kompozycji białek, węglowodanów, dobroczynnych tłuszczów i innych składników odżywczych. Zdrowe, aktywne życie obejmuje regularne ćwiczenia, odpoczynek, nawodnienie organizmu i indywidualny program ze wsparciem trenera i całej grupy.

Filozofia Herbalife Nutrition nie polega na usunięciu z diety jakiejś grupy żywności ani drastycznej zmianie spożycia kalorii z dnia na dzień. Zdrowe odżywianie polega na uzyskaniu równowagi. Twój Niezależny Partner Herbalife Nutrition pomoże Ci poznać podstawy komponowania zdrowej diety i zrozumieć, w jaki sposób produkty Herbalife mogą w łatwy i skuteczny sposób pomóc Ci zaspokajać dzienne zapotrzebowanie na składniki odżywcze.

Wierzymy w sens pomagania sobie nawzajem, bo wszyscy dążymy do osiągania osobistych celów. Niezależni Partnerzy Hebralife Nutrition są pod ręką, by służyć swoim klientom wskazówkami i wsparciem na każdym etapie. Ustalają indywidualne programy dopasowane do celów klientów, monitorują ich rezultaty i wspólnie świętują sukcesy, zarówno drobne, jak również te imponujące!