Dlaczego Herbalife?

Pośród wielu wspaniałych metod i specyfików, które znajdziesz w Internecie pod hasłem „odchudzanie” nas wyróżnia wiele cech, lecz przede wszystkim bądź świadom jednego. Dbamy o Twój organizm, o jego właściwe funkcjonowanie i bilansujemy dietę, zamiast w niekontrolowany sposób redukować wagę. Do zakupionego u nas koktajlu, który jest produktem podstawowym i wg wielu klientów skutecznym, otrzymasz bezpłatnie plan żywieniowy. To zaproponowane przez profesjonalnego dietetyka 5 posiłków, pośród których znaleźć się może koktajl Herbalife Formuła 1. Zachowaj konsekwencję, trzymaj się planu żywieniowego, a efekty zobaczysz już w ciągu pierwszych tygodni

Dlaczego Herbalife?
logo

Za suplementy diety Herbalife odpowiedzialna jest Rada Naukowo – Medyczna, której zespół zasilają między innymi noblista – prof. Louis Ignarro; prof. David Heber oraz Luigi Gratton – guru przemysłu fitness w Ameryce, będący doradcą i dietetykiem drużyny piłkarskiej Los Angeles Galaxy, a jednym z jego podopiecznych został David Beckham. Dieta opracowywana jest także podczas współpracy z naukowcami zrzeszonymi w Centrum Odżywiania Człowieka przy Uniwersytecie Kalifornijskim. Tam przeprowadzane są badania nad właściwościami ziół i roślin korzystnie oddziałujących na organizm człowieka, co odzwierciedlenie ma w licznych produktach Herbalife.

Na dobry początek polecamy podstawowy koktajl, uzupełniony wpływającym na prawidłową przemianę i przyswajanie błonnikiem. To właściwa baza do bilansowania diety i pozbywania się zbędnych kilogramów. Zastępowanie tradycyjnej kawy, smacznym i o wiele zdrowszym odpowiednikiem Herbalife, czy pyszny, oczyszczający napój aloesowy przyjdą już naturalnie, w odpowiednim dla Ciebie czasie.

Koktajl odżywcze Herbalife